УкрРус

На останній шкільний дзвоник до Хустської школи приїхав Михайло Рівіс (ФОТО)

577

На останній шкільний дзвоник до Хустської спеціалізованої школи І-ІІ ступенів №1 імені Августина Волошина цієї п’ятниці, 27 травня, навідався колишній випускник, а нині голова Закарпатської облради Михайло Рівіс.

Цей навчальний заклад засновано далекого 1921 року. Нині він є спеціалізованою школою з поглибленим вивченням англійської та французької мов. Навчається тут майже 350 учнів. На урочистому зібранні звучало чимало теплих привітань та побажань випускникам школи. Педагоги з гордістю розповідали, що з цих стін вийшло багато вчених, письменників, відомих у краї людей, яких доля розкидала по всьому світу. Не одне десятиліття школа була очевидцем постійних перемін влади, різних політичних режимів та кривавих подій березня 1939 року, коли у її приміщенні під керівництвом і активною діяльністю Августина Волошина відбувся Сойм, на якому проголошено незалежну державу – Карпатську Україну й обрано її Президента Августина Волошина. У своїй промові Михайло Рівіс зазначив, що цей день не просто знаменує завершення навчального року. Для випускників останній шкільний дзвоник – це початок дороги у самостійне доросле життя, в якому щодня доведеться відповідати за свої вчинки.

– Нехай вас чекають попереду нові вершини та нові досягнення, – щиро побажав Михайло Михайлович, додавши: – Ніколи не забувайте вчителів, які подарували вам не лише знання, але й тепло сердець, часточку власної душі. Вірю, що вам, шановні випускники, не забракне сміливості та наполегливості твердо крокувати до обраної цілі і взяти на себе відповідальність за власну долю та долю нашої країни. А присутнім батькам учнів під гучні оплески голова облради побажав радіти успіхам дітей, підтримувати їх у важку хвилину, і хай випускники школи стануть справжніми людьми, гідними поваги!

До речі, Михайло Рівіс прийшов не з пустими руками, він подарував школі новенький принтер та вручив Почесні грамоти та Грамоти обласної ради. Тож, за вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики в галузі національної освіти, виховання підростаючого покоління, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм відзначено ветеранів освітянської ниви Магдалину Кляп та Магдалину Пелех, вчителя французької мови Хустської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 імені А.Волошина Богдану Данильченко, директора, вчителя математики Хустської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 імені А.Волошина Хустської міської ради Петра Кучернюка, заступника директора цієї школи Марію Майор та вчителя трудового навчання, предмету «Захист Вітчизни» Степана Паппа.

Наши блоги