На останній шкільний дзвоник до Хустської школи приїхав Михайло Рівіс (ФОТО)

435

На останній шкільний дзвоник до Хустської спеціалізованої школи І-ІІ ступенів №1 імені Августина Волошина цієї п’ятниці, 27 травня, навідався колишній випускник, а нині голова Закарпатської облради Михайло Рівіс.

Цей навчальний заклад засновано далекого 1921 року. Нині він є спеціалізованою школою з поглибленим вивченням англійської та французької мов. Навчається тут майже 350 учнів. На урочистому зібранні звучало чимало теплих привітань та побажань випускникам школи. Педагоги з гордістю розповідали, що з цих стін вийшло багато вчених, письменників, відомих у краї людей, яких доля розкидала по всьому світу. Не одне десятиліття школа була очевидцем постійних перемін влади, різних політичних режимів та кривавих подій березня 1939 року, коли у її приміщенні під керівництвом і активною діяльністю Августина Волошина відбувся Сойм, на якому проголошено незалежну державу – Карпатську Україну й обрано її Президента Августина Волошина. У своїй промові Михайло Рівіс зазначив, що цей день не просто знаменує завершення навчального року. Для випускників останній шкільний дзвоник – це початок дороги у самостійне доросле життя, в якому щодня доведеться відповідати за свої вчинки.

– Нехай вас чекають попереду нові вершини та нові досягнення, – щиро побажав Михайло Михайлович, додавши: – Ніколи не забувайте вчителів, які подарували вам не лише знання, але й тепло сердець, часточку власної душі. Вірю, що вам, шановні випускники, не забракне сміливості та наполегливості твердо крокувати до обраної цілі і взяти на себе відповідальність за власну долю та долю нашої країни. А присутнім батькам учнів під гучні оплески голова облради побажав радіти успіхам дітей, підтримувати їх у важку хвилину, і хай випускники школи стануть справжніми людьми, гідними поваги!

До речі, Михайло Рівіс прийшов не з пустими руками, він подарував школі новенький принтер та вручив Почесні грамоти та Грамоти обласної ради. Тож, за вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики в галузі національної освіти, виховання підростаючого покоління, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм відзначено ветеранів освітянської ниви Магдалину Кляп та Магдалину Пелех, вчителя французької мови Хустської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 імені А.Волошина Богдану Данильченко, директора, вчителя математики Хустської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 імені А.Волошина Хустської міської ради Петра Кучернюка, заступника директора цієї школи Марію Майор та вчителя трудового навчання, предмету «Захист Вітчизни» Степана Паппа.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости