На Мукачівщині в кількох метрах від дамби незаконно й необмежено добувають глину, щебінь та пісок

303

«На території сільської ради певні особи влаштували собі приватне підприємство, де в необмеженій кількості видобувають глину, щебінь та пісок», - повідомив членам комісії сільський голова Євген Качур.

Та, окрім несанкціонованого використання природних ресурсів, - адже жодного документа у так званих власників немає, - основна проблема полягає в тому, що підприємство так розширилося, що видобуває пісок у кількох метрах від захисної дамби.

«Вирішувати ситуацію потрібно якнайшвидше, адже, якщо в районі пройдуть довготривалі дощі, або буде порушено цілісність дамби, є загроза підтоплення як самого Давидкова, так і навколишніх сіл», – зауважив член комісії, головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури Іван Лендєл.

Після обстеження голова комісії Андрій Данканич доручив членам комісії скласти акт обстеження даного кар’єру і направити відповідну інформацію до районної прокуратури, повідомляють у Мукачівській міській раді.27 травня 2016р.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости