Найкрасивіші студентки області змагатимуться за титул «СтудМіс Черкащини 2016»

30

17 студенток черкаських вищих навчальних закладів боротимуться за головну корону «СтудМіс Черкащини 2016» у фіналі міжнародного конкурсу краси, що відбудеться 21 травня 2016 року о 18.00 в ПК «Дружба народів», повідомляє .

Серед студенток, які представляють ЧНУ, ЧДТУ, Золотоніський технікум ветеринарної медицини, Черкаський бізнес-коледж та Інститут банківської справи, буде обрано трійку найкращих, а власниця головного титулу, крім корони, отримає можливість представити Черкащину на всеукраїнському етапі, що відбудеться наприкінці цього року в Києві.

Пряму трансляцію фінального шоу можна буде побачити на сайтах та за сприяння генерального партнера конкурсу – інтернет-провайдера McLaut.

– Підготовка до фіналу триває вже понад два місяці, – зазначає головний організатор конкурсу «СтудМіс Черкащини» Марина Богомазова. – Дівчата щоденно відвідують репетиції, займаються в тренажерному залі, націлені на високий результат. Також надихає досвід минулорічної переможниці Анни Соколової, яка стала найкрасивішою студенткою України й гідно представила нашу країну на міжнародному конкурсі краси в Китаї. Тож ми в очікуванні яскравого й незабутнього шоу.

Квитки можна придбати в кінотеатрі «Мультиплекс» (ТРЦ «Любава», 4-й поверх), а також замовити за телефоном – 063 843 72 63.

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Тема
Источник

Наши блоги