УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

В Україні знято перший вітчизняний фільм-фентезі. Відео

3,2 т.
В Україні знято перший вітчизняний фільм-фентезі. Відео

В Україні завершилися зйомки першого українського фільму-фентезі про супергероїв "Сторожова застава" за мотивами однойменної книги українського письменникаВолодимира Рутківського.

Повідомляється, що знімальний процес тривав два роки, було задіяно півтори тисячі фахівців. Всього було 58 знімальних змін. Також спеціально була побудована дерев'яна фортеця часів Київської Русі, створені півтори сотні унікальних костюмів, розроблені спеціально для зйомок технології.

Зйомки фільму проходили в таких місцях, як українські Карпати і Скелі Довбуша, Коростишівський кар'єр, таємничі озера і болота, натуральний майданчик кіностудії, де були збудовані масштабні декорації "Сторожової застави".

"Ми працювали дуже інтенсивно. Були зміни, які тривали і по двадцять годин. І я кажу "спасибі" всій нашій знімальній групі за те, що знаходили в собі сили якісно виконувати свою роботу. ... Зараз ми передаємо естафету іншій команді, яка домальовує віртуальний світ "Сторожової застави", а потім зводити все це в єдине ціле", - розповів головний режисер Юрій Ковальов.

"Сторожова застава" - перший український фільм-фентезі з сучасними візуальними ефектами. Це історія про те, як школяр через портал часу потрапляє в минуле, де знайомиться з богатирями, і разом з ними стає на захист Сторожової застави від половців.

Прем'єра фільму запланована на 22 грудня.