, view = metaData.view != null ? string.Join("|", metaData.view) : null})

У Хмельницькому написали митну енциклопедію

30

фото: ілюстрація

В обласному конкурсі науково дослідних робіт перемогу отримали митники-науковці Державного науково-дослідного інституту митної справи на чолі з начальником Хмельницької митниці, доктором економічних наук, доцентом Іваном Бережнюком. Науково-дослідна робота має назву: «Розбудова митної справи України: витоки, реалії, перехід до сталого розвитку».

Як повідомляє прес-служба фіскальників, автори не виключають використання електронної версії Митної енциклопедії у «Вікіпедії» та долучення цієї унікальної наукової роботи до порталу Всесвітньої митної організації.

Керівник колективу авторів і начальник митниці розповів: «Цей енциклопедичний трьохтомник цілком відповідає професійним потребам працівників Державної фіскальної служби України для підготовки посадових осіб та підвищення їх кваліфікації, розробки нормативних актів у сфері митної справи. По суті – це зібрання знань про державну митну справу та зовнішньоекономічну діяльність. Над Митною енциклопедією ми працювали декілька років поспіль, і приємно, що напередодні Дня науки в Україні цей проект отримав високу публічну оцінку».

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги