Хмельничани просять забудовників будувати нові садочки біля будинків

14

Ілюстрація

Нещодавно з’явилося нове звернення до влади на сайті Єдиної системи місцевих петицій. Хмельничанин Олександр Мельник просить аби у місті будували нові дитячі садочки.15 травня нова з’явилася на сайті електронних звернень. У ній автор розписує проблему, яка постала у місті:

«Усім відомо, що дитину від народження потрібно записувати в чергу для одержання місця у дитячому садочку. В більшості садочків у групах по 35 малюків (буває і більше), тому їм приділяють мало уваги і вони часто хворіють. Інколи дитину влаштовують у садок «по блату», оскільки попасти у дитсадок важче ніж в університет…».

Хмельничанин пропонує «не виділяти землі для комерційної забудови без покращення соціальної інфраструктури садочком чи школою за рахунок забудовника. На кожні 5 новобудов має бути 1 дитсадок чи школа (в т.ч. спортивна, художня чи народних ремесел). А також заставити забудовників будувати садочки теж біля будинків! Бо будинки ростуть як гриби, а школи і садочки ні!».

Наразі петиція набрали лише 31 голос з необхідних 500. До кінця збору підписів залишилося ще 85. Якщо звернення набере необхідну кількість голосів, його розглянуть у міській раді.

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости