За рік УжНУ піднявся у рейтингу ТОП-200 вишів України з 39-го на 35-те місце

439

Центр міжнародних проектів "Євроосвіта" презентував 9-й академічний рейтинг вищих навчальних закладів України "Топ-200 Україна". Поки що оприлюднено список перших 100 вищих навчальних закладів. Мукачівського державного університету серед найкращих 100 ВНЗ України немає.

Освітній портал Закарпаття проаналізував відмінності між рейтингами 2015 і 2016 років. Ужгородський національний університет опинився на 35 місці. Це на 4 сходинки вище, ніж торік: минулого року УжНУ був на 39 позиції.

Порівняно з попереднім роком Ужгородський національний університет випередив насамперед вищі навчальні заклади, які опинилися у скрутному становищі, бо були переміщені з окупованих територій:

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля (переміщений із Луганська до Сєверодонецька) – опустився з 34 на 37 місце,

Луганський національний університет імені Тараса Шевченка (переміщений із Луганська у Старобільськ) – опустився з 33 на 49 позицію,

Донецький національний медичний університет ім. М. Горького (переміщений у Красний Лиман) – опустився з 30 на 65 місце.

Позитивним для УжНУ зрушенням цього року є те, що закарпатський виш зараз у рейтингу вище, ніж Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника (останній залишився на 38 позиції, як і минулого року).29 травня 2016р.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости