Суддя, який п’яним закрився у авто від поліцейських, лишається непокараним (ВІДЕО)

421

Суддя, який п’яним закрився у авто від поліцейських, лишається непокараним (ВІДЕО)

24 Травня 2016,17:03

1

340

Автор: Олександр Крижанівський

Суддя Апеляційного суду Житомирської області Андрій Худяков, який вночі 7 травня на автомобілі Honda CR-V порушив правила дорожнього руху в нетверезому стані та , продовжує працювати. Зі слів голови Апеляційного суду Житомирської області Віталія Котіка, патрульна поліція не надсилала жодних документів стосовно Андрія Худякова.

“На сьогоднішній день жодних офіційних документів до нас не надходило, і ми знаємо не більше, ніж ви, тому що користуємося тими ж засобами масової інформації. Те, що він був у стані алкогольного сп’яніння, я не можу ні стверджувати, ні заперечувати. Було тільки повідомлено про те, що є ознаки якісь певні. Але чи вони підтвердилися – невідомо. Голова суду не може вжити до судді ніяких заходів, тому що для цього є певна процедура і певна структура. Для цього є рада суддів, яка розглядає поведінку суддів, яка, можливо, є неетичною. І є Вища кваліфікаційна комісія суддів, яка може до суддів вжити заходів дисциплінарного впливу. Якщо такі документи надійдуть – ми їх направимо в ці органи”, – розповів Віталій Котік.

Керівник позитивно характеризує свого підлеглого, каже, що раніше жодних скарг на нього не було.

“Він спокійний, розважливий, у колективі ні з ким не конфліктує і в процесах з громадянами на нього скарг не було, щоб він себе нетактовно повів чи неввічливо. Те, що він відмовився розмовляти – він взагалі мовчун по своїй натурі. Я б більше здивувався, якби він влаштував скандал”, – додає голова суду.

Нагадаємо, що водій був не пристебнутий та мав явні ознаки алкогольного сп’яніння. Від пропозиції пройти тест на алкоголь , а копам погрожував посвідченням судді апеляційного суду, після чого закрився в автомобілі та протягом кількох годин ховався там від патрульних.

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Тема
Источник

Наши блоги