УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Маріуполь. До кінця тижня обіцяють відкрити оздоровчий сезон

183
Маріуполь. До кінця тижня обіцяють відкрити оздоровчий сезон

До кінця тижня вирішиться питання про початок оздоровчого сезону в Маріуполі. Про це 20 червня під час прес-конференції сказав голова державної санітарно-епідеміологічної служби України Анатолій Пономаренко. Він також зауважив, що буде прийнято рішення про відкриття для відпочинку узбережжя Першотравневого та Новоазовського районів Донецької області. "Узбережжя Першотравневого району і узбережжя Новоазовського району Донецької області будуть відкрити рішенням сьогоднішньої надзвичайної протиепідеміологічної комісії", – додав Пономаренко.

20 червня у Маріуполі зареєстровано ще одного носія холерного вібріону у інваліда дитинства. Станом на 19 червня в Маріуполі було зареєстровано 17 випадків захворювання на холеру і 8 випадків вібріононосіїв такого ж збудника у клінічно здорових людей. З них 15 хворих і 6 вібріононосіїв у зв`язку з одужанням після завершення лікування і отримання 3 негативних результатів дослідження на холеру виписані. Продовжують лікування двоє осіб.

Епідеміологи підкреслили, що у зв’язку із закінченням проведення комплексу профілактичних і протиепідемічних заходів щодо локалізації і ліквідації вогнища рішенням районної надзвичайної протиепідемічної комісії від 16 червня вогнище холери закрито. У Маріуполі продовжує працювати комісія МОЗ України, обласних органів охорони здоров`я і санепідслужби.