УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Донецьк. Спортсмени Донецька завоювали перше загальнокомандне місце

222
Донецьк. Спортсмени Донецька завоювали перше загальнокомандне місце

У Святогорську пройшов український чемпіонат зі спортивних танців по шести класах B, D, C, B, A, M. У ньому взяли участь близько 520 спортсменів із семи областей нашої країни.

Видео дня

Як повідомили в управлінні з питань фізкультури і спорту ОДА, команду Донеччини представляли спортсмени з Донецька, Горлівки, Слов'янська, Краматорська, Макіївки, Маріуполя, Антрацита, Єнакієвого, Димитрова, Шахтарська, Дружківки, Красноармійська, Артемівська, Докучаєвська і Авдіївки.

У результаті донецькі спортсмени завоювали перше загальнокомандне місце. Друге місце дісталося команді Харківської області, а третє - Луганської області.

Тим часом у Луцьку пройшли п'яті спортивні ігри молоді України серед юнаків та дівчат з боротьби самбо. У них брали участь майже 200 спортсменів з усіх українських областей. Збірну команду Донеччини представляли спортсмени з Краматорська, Горлівки, Єнакієвого, Красноармійська.

У командному заліку донецькі спортсмени зайняли тільки шосте місце. Зате в особистому заліку донеччанам дісталися дві золоті і три бронзові медалі.