УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Черкаси. Університет не приймає документи від абітурієнтів

279
Черкаси. Університет не приймає документи від абітурієнтів

Черкаський національний університет (ЧНУ) не зміг вчасно розпочати прийом документів від абітурієнтів. Біля приймальної комісії утворилась велика черга, що не просувалась дві з половиною години. Затримка сталась через збій у системі, яка дозволяє звірити дані абітурієнтів, що пройшли незалежне зовнішнє оцінювання. Дані містяться на сервері Міносвіти. Перевірити дані абітурієнтів, що вступають за напрямками філології, журналістики, іноземних мов та правознавства, не було можливості, жалілися вступники.

Видео дня

За словами ректора ЧНУ Володимира Поліщука, з такою організаційною проблемою університет раніше не стикався. "Ніколи такого не було, це вперше за історію," - зазначив Поліщук, наголосивши, що до вечора система має запрацювати стабільно.

У Міносвіті повідомили, що не знають про проблеми з прийомом документів в ЧНУ та пообіцяли вивчити дане питання. У даний момент Черкаський національний університет вже почав приймати документи у вступників. Однак, замість підтведження, що всі дані абітурієнта прийнято, система "світиться червоним". 1 липня розпочалась вступна кампанія. Цьогоріч Міносвіти запровадило можливість подавати документи до вишів через систему "Електронний вступ 2011".