newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС

Таємниці шостого чуття

Таємниці шостого чуття

В усі часи людину цікавило загадкове і містичне явище - інтуїція. Воно могло заворожувати та навіть лякати. А інколи людей, у яких була надзвичайно розвинена інтуїція, навіть вважали відьмами чи чаклунами.

Тлумачний словник пояснює інтуїцію як передбачення, передчуття та навіть шосте чуття. При цьому в ідеалістичній філософії інтуїція не спирається на попередній досвід і логічні умовиводи. А от природу інтуїції точно до цього часу ніхто не може пояснити. То звідки ж беруться передчуття, як і між ким вони виникають?

Мабуть, кожна людина відчула на собі силу передбачень та передчуттів. Одні це почувають кожен день, для інших таке явище - надзвичайно рідке. Здебільшого, інтуїцію приписують жінкам. Існує навіть таке поняття як жіноча інтуїція. Кожна мати відчуває, коли з її дитиною щось не так, або виникають якісь проблеми, або, не дай Бог, трапилось якесь горе чи нещастя. І як би її не умовляли, що все гаразд - серце матері не обдуриш, воно - самий надійний помічник, який відповідає за шосте чуття.

Проте інтуїція притаманна не лише матерям. Здебільшого, вона може виникати між дуже близькими по духу людьми, так званими спорідненими душами.

Між мною і моєю хрещеною сестрою були дуже близькі духовні стосунки. У той день на душі був тягар: я посварилася з дорогою людиною. І коли ми мирилися, з моєї душі виривався стогін, я ледве себе стримувала, щоб не волати від болю - саме в цей момент найменша дитина моєї сестри потрапила під колеса машини. Це була інтуїція, породжена горем близьких по духу людей.

Підказкою до інтуїції - здатності людини у деяких випадках несвідомо, чуттям уловлювати істину та передбачати, можуть бути сни та різного роду знаки. І тут можна згадати славнозвісного Пауло Коельо.

Той день назавжди закарбувався в пам'яті. ...За три дні до нього мені снилися дуже страшні сни-попередження. Кожною клітинкою свого тіла я відчувала неминучу біду. Із останнього сну я не пам'ятаю жодного епізоду, жодного слова. Залишилися лише відчуття - страшні відчуття. Я ридала уві сні, ридала, прокинувшись, та весь день очі були мокрі від сліз. Все, біди не минути! За три дні до цього голуб постукав мені дзьобом у вікно, а на стежці в парку я побачила розпластані голубині крила, всредині яких лежала червона троянда - страшні знаки. Про те, що голуб стукає дзьобом у вікно - це до смерті - я чула, проте не вірила, і всіляко відганяла ці думки... Потім наступив Цей день. Зранку був страшенно пригнічений настрій. По дорозі трапилася жахлива ДТП. Людина загинула. А ввечері, коли мені дали товар, створений на основі продукції Мертвого моря - я відсахнулася: слово Мертве різонуло слух. У цей час моя любов померла - у мого коханого зупинилося серце.

Що це було: передчуття, знаки, підказки, інтуїція? Мабуть, все разом.

Дуже часто підказки про якусь подію приходять з тваринного світу, і саме тварини попереджають, що станеться щось надзвичайне.

Вранці на дорозі я побачила розчавленого сірого голуба, тіло якого по шматочках розривали й клювали вщент знахабнілі ворони. А вдень світ дізнався про хижацьку загибель Муммара Каддафі. І взагалі, голуб, за Біблією і за моїми спостереженнями, є посланцем життя або смерті. Кілька років тому, коли голуб постукав дзьобом у вікно, світ облетіла звістка про смерть Майкла Джексона.

Мабуть, це були послання з небес, або дуже сильні вібрації тіла, які посилали ці неординарні люди.

Багато хто впевнений, що інтуїція - те, що вони подумали чи сказали, а воно потім повністю збулося. Проте я впевнена, що це зовсім інше, бо думка матеріальна і навіть має свою певну масу. Все, що людина подумає, - збувається. Як пише психолог-дослідник Анатолій Некрасов, думка формує свідомість, свідомість формує дію, дія формує вчинки, вчинки формують поведінку, а поведінка формує долю. Тому жодним чином не треба нехтувати думками, з обережністю відноситися до слів, бо, як думаємо, так і живемо. Тому можна часто спостерігати, що думаєш про щось своє, а цю думку тут же підхоплоюють інші і говорять про неї вголос. Це відбувається тоді, коли вібрації у колективі співпадають - тобто зібралися споріднені по духу люди. Або думаєш певний час про якусь людину, і ось ця людина з'являється, або виходить на зв'язок, хоча до цього ви роками могли не бачитися. Це, як кажуть, опинитися на одній хвилі. Або силою думки послати вібрації, які породжують інтуїцію, конкретній людині.

А тепер спробуємо розібратися у природі інтуїції.

У квантовій механіці кожна матерія має свою вібрацію. Кожен предмет складається з наночастинок. На нашій планеті немає абсолютно нічого твердого. І не дивно, що у Річарда Баха можна плавати по землі і ходити по воді. Останнє, до речі, і продемонстрував Ісус Христос. Все у світі вібрує. А кожна людина вібрує зі своєю унікальною частотою. Багато хто з людей уловлюють вібрації інших людей і навіть тварин. Про таких кажуть, що вони мають сенсорні здібності, або у них надзвичайно розвинена інтуїція.

Людина, яка відчуває горе, генерує частоту горя; той, хто любить, генерує вібрацію любові; хто радіє - генерує вібрацію щастя і т. ін. При будь-якому коливанні порорджується звук. І коли відбувається будь-яка надзвичайна подія, звук дуже посилюється, доходить до своєї критичної точки. Цей звук-вібрацію відчувають споріднені душі і розуміють, що щось трапилося - горе чи радість. Це, на мою думку, і є інтуїція. Хоча більше я схильна вірити, що інтуїція - це все ж послання з небес - від ангелів.