Примите участие
в розыгрыше
планшета на Android Участвовать
Приз
БлогиМир

/Новости политики

Бютівців-корупціонерів вимагають виключити зі списків Об'єднаної опозиції

177

Заступник керівника Київського обласного штабу УНП Ярослав Годунок закликав лідерів Об’єднаної опозиції виключити зі списків корупціонерів Костянтина Бондарєва і Олександра Сінгаєвського.

Відкритий лист з відповідним проханням опублікований на сторінці Годунка в соцмережі Facebook.

"Велику стурбованість викликає факт появи у нещодавно оприлюдненому списку кандидатів в народні депутати від Об'єднаної опозиції Костянтина Бондарєва, який очолив Київський обласний штаб від опозиції", - пише політик, додаючи, что вище вказане прізвище дискредитує всі добрі наміри і дії опозиціонерів.

Представник УНП аргументує свою позицію, наводячи окремі факти з біографії "корупціонера Костянтина Бондарєва".

За словами Ярослава Годунка, у 2000-2004 роках Бондарєв організував фіктивний експорт лінз із Ізюмського оптико-механічного заводу в Гонконг по завищених цінах на мільярд гривень. В результаті утворювався фіктивний ПДВ на сотні мільйонів гривень для повернення, що згодом "відмивався" через банк Бондарєва "Велес", а суми проходили через горілчані та інші схеми.

Костянтин Бондарєв, нагадує представник УНП, є власником горілчаного заводу у смт. Іванків, який до 2006 року випускав горілку "Бондарьов" без сплати акцизу та інших податків.

"У 2003-2004 роках були відкриті кримінальні справи на сотні мільйонів по несплаті податків. У 2004 році Микола Азаров ініціював перевірку вказаної схеми, в результаті чого Державним комітетом фінансового моніторингу було виявлено 1 мільярд гривень фіктивного експорту лінз. Саме тоді з метою закриття кримінальних справ Костянтин Бондарєв пішов у політику і став заступником Київської обласної організації СПУ. Кримінальні справи закрили", - йдеться у відкритому листі.

Годунок зазначає, що найбільше прославився Бондарєв рейдерським захопленням земель у Вишгородському та Іванківському районах Київської області.

"Найбільш скандальною є справа захоплення дитячої спортивної бази олімпійського резерву з греблі та парусного спорту у місті Вишгород, якій належало майже 10 га землі на Дніпрі. Дітей та тренерів просто повикидали з бази, а "вивільнені" гектари землі Костянтин Бондарєв оформив на свою фірму. На місті дитячої спортивно бази Костянтин Бондарєв побудував котеджі, плаваючі сауни, які здаються в оренду", - пише він.

Член УНП також згадує і про бізнес-партнера Костянтина Бондарєва Олександра Сінгаєвського - Голову наглядової ради банку "Велес", кандидата в народні депутати від об’єднаної опозиції по мажоритарному округу в Черкаській області.

За словами Годунка, Сінгаєвський у свій час займався корупційними схемами "оптимізації податків" та виведенням грошей в тіньовий обіг у "Легбанку", а згодом перейшов у банк "Велес", де зараз проводить незаконні операції.

"Враховуючи всі вище викладені факти вважаю, що керівництво Об’єднаної опозиції має бути послідовним у своїх заявах і виключити Костянтина Бондарєва та Олександра Сінгаєвського зі списку Об’єднаної опозиції", - підсумував Ярослав Годунок.

Наши блоги