Медведєв прогнозує психоз у Кремлі на День Перемоги

8.3т

Концепції святкування Дня Перемоги в Україні і в Росії мають суттєві відмінності. Таку думку під час прес-конференції в "Обозревателе" висловив політичний консультант, позаштатний радник Президента України Олег Медведєв.

"Є концепція агресивно-мілітарна, яку обрали у Москві, і є концепція пам’яті, вшанування героїв, віддання належної пам’яті жертвам, вшановування ветеранів, яку обрали в Києві. В Москві – військовий парад, мілітаристський психоз і в той же час колосальний дипломатичний провал", - сказав він.

В цьому контексті Медведєв нагадав про попередні святкування Дня Перемоги у Москві. "На 50-річчя Перемоги дуже багато іноземних гостей приїхали до Єльцина, 60-річчя 2005 року чимало лідерів іноземних держав приїхали на це відзначення до Москви вже до Володимира Путіна". Натомість 2015 року на святкування 70 річниці Перемоги "навіть найближчий союзник Російської Федерації – Олександр Лукашенко – відмовився їхати на парад до Москви".

Повну версію коментаря Олега Медведєва дивіться тут:

На думку Медведєва, "відмова Лукашенка їхати до Москви на парад – це останній цвях в російський сценарій помпезно-мілітарного відзначення Дня Перемоги".

Нагадаємо, раніше, коментуючи масову відмову західних лідерів брати участь у святкуванні Дня Перемоги у Москві, політичний оглядач Олег Пономар заявив: "Путін закінчить політичну кар’єру у компанії африканських людожерів".

Читайте все новости по теме "День Победы" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости