Андреєв: треба допомагати інвалідам-ліквідаторам аварії на ЧАЕС, а не займатися демагогією

11

У Києві відбулася прес-конфренція президента Всеукраїнського громадського об’єднання інвалідів "Союз Чорнобиль України" Юрія Андрєєва.

Прес-конференція мала на меті довести до громадськості реальний стан справ у забезпеченні соціальних стандартів ліквідаторів аварії на ЧАЕС, які стали інвалідами, та викрити спроби політизації запланованого на 16 жовтня п.р. пікетування Кабінету міністрів України з боку окремих політиків з опозиційного табору.

Зокрема, 2 жовтня 2013 року у Дніпропетровську під час проведення т.зв. кущового з’їзду частини регіональних осередків організації ВГОІ "Союз Чорнобиль України" під приводом обговорення питання щодо необхідності внесення змін у діюче законодавство в частині пенсійного забезпечення осіб, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, було прийняте рішення щодо організації 16 жовтня пікетування Кабінету міністрів України.

Одним з натхненників та організаторів цього пікетування виступають окремі народні депутати України від ВО "Батьківщина", які ініціюють необхідність термінового відновлення виплат "чорнобильцям" в рамках ст. 54 Закону України "Про соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи".

У зв'язку з цим Юрій Андреєв заявив наступне:

* На даний час між представниками ВГОІ "Союз Чорнобиль України" та уповноваженими працівниками Кабінету міністрів України здійснюється конструктивний діалог з реальними перспективами досягнення позитивного результату у питанні збільшення обсягів пенсійного забезпечення "чорнобильців".

* Прийняте на "з’їзді" у Дніпропетровську рішення щодо проведення 16 жовтня пікетування Кабінету міністрів України, ініційоване окремими політичними силами та спрямоване на зрив діалогу з Урядом і досягнення таким чином збільшення кількості своїх прихильників за рахунок інвалідів-"чорнобильців".

* ВО "Батьківщина", яка підбурює членів об’єднання "Союз Чорнобиль України" до висування вимог до Уряду про невідкладне відновлення виплат "чорнобильцям" в рамках ст. 54 Закону України "Про соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи", замовчує той факт, що основні засади ст. 54 зазначеного закону були скасовані у 2005 році за ініціативи тодішнього прем’єр-міністра України Ю.Тимошенко, однопартійцями якої вони є.

* Члени ВГОІ "Союз Чорнобиль України" закликають політиків повернутись обличчям до проблем соціального захисту ліквідаторів аварії на ЧАЕС і не намагатись здобувати собі політичні дивіденди на чужій біді.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости