Орест Сохар
Орест Сохар
Шеф-редактор Obozrevatel

Блог | Орест Сохар: Запасной план "победы": зачем Путин едет в Беларусь

Запасной план 'победы': зачем Путин едет в Беларусь

Інститут вивчення війни підтверджує мою версію про запасний план путінської "перемоги"

Видео дня

Путін зібрався до Білорусі, переслідуючи дві цілі - ISW:

Перша, - встановити міцніший контроль над Білоруссю, позбавивши Луку значної частини його нинішніх повноважень.

Друга, - створити умови для наступу на Київ з півночі.

Про цей сценарій "технічної перемоги" я писав ще 11 днів тому, і навіть розповів, що чекає Луку після очевидної відмови повністю лягти під Москву:

1. Російська спецура під українським прапором робить у Мінську спробу державного перевороту з метою захоплення влади. Легенда вже є: українські "нацисти" спільно з білоруською "агентурою" хочуть використати Білорусь як новий плацдарм для війни з Росією.

2. "Доблесна" російська армія разом з вірними їй військами бульбашів знищують "неонацистських найманців" і рятують народ Білорусі від поневолення "неонацистами" та НАТО.

3. Виникають "супутні втрати" у вигляді фізичного усунення Лукашенка нібито українською диверсійною групою…

4. На чолі Білорусі росіяни ставлять лояльного фігуранта.

Анексія Білорусі мала б частково перекрити поразку в Україні. Поглинання Білорусі ватникам продається як "та сама" очікувана перемога, яку можна згодувати російському охлосу перед президентськими виборами 2024 року.

А що далі? Наступ на Україну?

З одного боку, - ймовірно. Кремль отримує додатковий мобілізаційний ресурс і хороший плацдарм для можливого наступу на Україну з півночі.

З іншого, мої джерела в силових структурах припускають, що отримавши Білорусь, Росія зможе торгуватися з Заходом щодо виведення військ з частини території України в обмін на мир і визнання анексії РБ. Російським "турбопатріотам" пояснять, що всі цілі спецоперації досягнуті, росіян врятовано від підступного НАТО.

Спостерігаємо… Не всім планам фюрера судилося збуватися… Але реперні точки відомі.

Вірте в ЗСУ. Підписуйтеся на "Орестократію (https://t.me/orestokratiia)".

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...