УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Вадим Денисенко
Вадим Денисенко
Народний депутат України

Блог | Война за Белгород. Что на самом деле планируют россияне?

Война за Белгород. Что на самом деле планируют россияне?

Інститут вивчення війни, а потім і ряд російських телеграм каналів почали активно обговорювати можливість бойових дій під бєлгородом. Тільки одні говорять, що росіяни самі щось організують під чужим прапором, а інші на повному серйозі говорять, що украінці не можуть наступати на Донбасі і півдні, а тому атакуватимуть Бєлгород.

Видео дня

В перекладі на людську мову це означає наступне:- існує висока вірогідність, що росіяни будуть інсценувати бій з якоюсь потужною ДРГ, в якому, звичайно ж, росіяни отримають перемогу. А потім покажуть полонених і з цього буде розкручуватися інформкампвнія в РФ.

- Ті хто, вважає, що подібні речі потрібні Кремлю для нової хвилі мобілізації праві лише частково. Росіянам потрібно показати хоч якісь перемоги. Якщо не виходить на фронті, треба вигадати таку перемогу. Тому реконструктори зараз розробляють схеми. Це явно щось нове в воєнній справі ХХІ століття.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...