УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Алексей Данилов
Алексей Данилов
посол Украины в Молдове

Блог | Удар ножом в спину Путину нанесен. Пригожин – только верхушка айсберга

Удар ножом в спину Путину нанесен. Пригожин – только верхушка айсберга

"Ростовський транзит" пригожина, коротко, головне:

  1. "Бунт" пригожина - перший етап демонтажу путінської системи.
  2. пригожин є тільки частиною групи і частиною плану, верхівкою айсберга процесу дестабілізації.
  3. На росії сформувалась група невдоволених - силовиків, чиновників і олігархічного капіталу, яка вважає дії путіна смертельно небезпечними для власних інтересів і свого існування, загрозою для рф.
  4. пригожинський ростовський марш-кидок - демонстрація серйозності намірів, можливостей, що існують, і створення умов для початку процесу владного транзиту - добровільного або примусового. Колони вагнерівців або інших структур можуть таки дійти до "червоної площі".
  5. У путіна залишилась єдина можливість порятунку - тотальна зачистка силового блоку, фізична ліквідація ПВК "Вагнер", демонстраційне покарання пригожина (кувалда?), введення в країні воєнного стану і розгортання масових репресій. Чи спроможна виконати ці функції каральна машина імені золотова-бортникова, орієнтована на побиття хіпстерів, жінок та підлітків, - велике питання.
  6. Справжня група російських майбутніх перемовників з Україною вже є, але поки залишається в тіні, втім не виключена участь у цьому процесі Лукашенка.
  7. Режиму путіна "ножем в спину" нанесено, якщо не миттєво, смертельний, але точно неминучий, хоча і відтерміновано в часі, удар.
Видео дня

P.S.

Але… все, що може на росії піти не за планом, піде не за планом, і "казус пригожина" може запустити/запустив процеси з непередбачуваними наслідками. Відлік розпочато.

P.S.S.

Нам своє робити… до меж 1991 року

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...