США, Франция и Британия отвергли утверждения России о грязной бомбе

1 минута
10,6 т.
США, Франция и Британия отвергли утверждения России о грязной бомбе

Офіційна спільна заява державного департаменту США, МЗС Великобританії та Франції щодо вчорашніх переговорів з міністром оборони росії сергеєм шойгу.

Видео дня

"Ми, глави зовнішньополітичних відомств Франції, Великобританії та США, знову заявляємо про нашу незмінну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України перед агресією Росії, що триває. Ми, як і раніше, сповнені рішучості продовжувати підтримувати зусилля України щодо захисту своєї території стільки, скільки потрібно.

Раніше міністри оборони кожної з наших держав мали розмову з міністром оборони Росії Сергеєм Шойгу на його прохання. Наші країни ясно дали зрозуміти, що всі ми відкидаємо відверто хибні твердження Росії про те, що Україна готується застосувати "брудну бомбу" на власній території. Світ усвідомлюватиме, що це звинувачення є приводом для ескалації. Ми відкидаємо будь-який привід для ескалації з боку Росії.

Глави зовнішньополітичних відомств також обговорили свою спільну рішучість продовжувати підтримувати Україну та український народ шляхом надання допомоги у сфері економіки та безпеки, а також гуманітарної галузі перед жорстокою агресивною війною президента Путіна".

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...