Последняя битва Путина

1 минута
36,3 т.
Последняя битва Путина

Последней битвой войны не станут битвы за Донецк, Луганск или Крым. Последняя битва началась уже сейчас и это битва за пережитую зиму. Путин не может надеяться на военную победу после ухода из Херсона. Даже если представить, что его постоянно дурачат, то уже нельзя обманывать в случае таких отступлений.

Видео дня

Далее текст на языке оригинала

Очевидно, що крім Донбасу російські війська переходять до оборонної операції. Більше того, поки навіть не зрозуміло, на які наступальні операції вони можуть претендувати в наступному році, з огляду на ситуацію з технікою і боєприпасами. 

Тому остання битва Путіна - це зима. Він сподівається зламати нас. Без світла, без тепла, без зв’язку - це має змусити нас домовлятись на його умовах. У цій битві беруть участь вже не тільки ЗСУ. Беруть участь всі: цивільні, жінки, діти, пенсіонери - абсолютно всі, хто живе в країні. І саме вона визначить результат війни.

Тому не чекайте підтримки від держави, волонтерів, міжнародних організацій - організовуйте свій план на зиму. Не майте жодних ілюзій, що буде світло чи тепло, що Путін зупинеться, чи ППО зіб’є 100% ракет. В цій битві перемога залежить вже виключно від кожного з нас, і його підготовленості до неї. Як мінімум у нас вже є хороший прогноз на теплу зиму. Але і на це не варто сподіватись.

З першими весняними променями останні сподівання Путіна випаруються разом зі снігом. І єдине, що йому залишиться - прийняти наші умови капітуляції.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...