УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Тарас Загородний
Тарас Загородний
Политический эксперт

Блог | Почему в Израиле самолеты США и Британии сбивают иранские "Шахеды", а у нас нет

Почему в Израиле самолеты США и Британии сбивают иранские 'Шахеды', а у нас нет

По поводу стонов, почему самолеты США и Британии сбивают иранские "Шахеды", а у нас нет.

Ну, да, чтобы обеспечить такую ситуацию в 2024 году, Израиль и его жители тяжело пахали, еще с 50-х годов прошлого века.

Даже пришлось повоевать с солдатами тогда еще Британской империи, под мандатом которой находилась современная территория Израиля, потому что никто особо не желал создания государства Израиль.

Далее текст на языке оригинала

Довелось пережити карткову систему, безкоштовну важку працю в кібуцах, бо майже весь вільний ресурс йшов у власну оборонку. В результаті, станом на 73 рік, країна, яка розміром з Київську область та населенням 3 млн, вже виробляла свої літаки, модернізувала танки та багато чого іншого.

Довелось навіть у 67 році потопити американський корабель зв'язку у Середземному морі, щоб не встигли повідомити в США, що Ізраіль попри заборону з боку США почав Шестиденну війну. Тоді загинуло 40 американців.

Тоді, до речі, довбали у тому числі по Іорданії, яка у 48 році окупувала Західний беріг річки. Після чого Іорданія зрозуміла, що краще дружити. І тепер дає можливість літакам США та Британії літати у своєму просторі, щоб захистити Ізраіль.

Ізраїль системно працював і працює, щоб входити в ВПК США. Тепер там велика взаємозалежність. Тому вигідніше Ізраїль підтримувати, незважаючи на лівацькі настрої у сами США.

Гроші інвестувати в науку, військові розробки. А не руйнували вищу технічну освіту, як це зараз робить диверсант Міністр Освіти Оксен Лісовий, який за різними даними закрив факультет ракетобудування у Дніпрі. Немає інженерів - немає захисту держави. На кого працює цей міністр?

Ізраїлю допомогають, бо він сам собі допомогає. Давно. Системно. І інвестиції в Ізраїль йдуть в першу чергу тому, що він може захистити ці самі інвестиції. До речі, перші крупні інвестиції пішли в Ізраіль тільки після війни у 73 році, коли він довів, що може їх гарантувати.

Тому, тільки власний ВПК, тільки власна зброя може забезпечити таку саму підтримку з боку союзників.

Для цього потрібно скоротити непотрібні витрати, обмежити непотрібний імпорт, щоб не вивозити за кордон валюту ( наприклад, завезення елітних авто в країну тощо), скоротити купу чиновницького непотрібу, обкласти податками паразитів фінансистів та банкірчиків, які не хочу фінансувати ВПК, паразитів агробаронів, які вивозять сировину за кордон і не розвивають промисловість.

Увесь зібраний ресурс в розширення державного замовлення для приватного ВПК.

Тоді нам всі будуть допомагати. Бо сильним завжди допомагають. А так, звісно будуть скоріш підштовхувати до "миру" з Росією.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...