УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Вадим Денисенко
Вадим Денисенко
Народний депутат України

Блог | Почему наш президент должен прочитать лекцию по истории Украины – ответ на маразм Путина

Почему наш президент должен прочитать лекцию по истории Украины – ответ на маразм Путина

История от Путина. Почему наш президент должен прочесть лекцию по истории Украины

Только ленивый сегодня не смеялся над историческими маразмами Владимира Путина. И действительно, полная каша с научной точки зрения. Но есть одна маленькая проблема: Путин живет в политической реальности, а не в научной. А политическая действительность формируется заголовками (максимум подзаголовками), а не количеством научных ссылок. И еще, политическая действительность формируется частотностью повторов от ЛОМов.

Далее текст на языке оригинала.

Якщо уважно подивитися на інтервʼю Путіна, то воно складається з двох меседжів:

  1. Україна не хоче переговорів, тоді як Росія хоче їх
  2. Україна – штучне утворення

Перший посил – це, між іншим, головний наратив РФ на 2024 рік і вони його просувають кругом і на всіх площадках. Але це окрема тема.

Щодо другого, попри всю історичну маячню Путіна – цей посил багатократно ним повторюється і він, зведений до заголовків і підзаголовків заходить умовним реднекам.

І тут ми маємо одну важливу історію: ми нічого цьому не протиставляємо. Є інформаційний вакуум, який заповнюється саме цією історичною маячнею.

Тому вкрай важливо дати нашу відповідь на цей маразм, бо інакше, коли той самий реднек вирішить щось дізнатися в гуглі про нас і про росіян – він отримає тільки Путіна.

Путін виправдовує війну історією. В інформаційній війні проігнорувати цей факт - означає вистрілити собі в ногу.

І, напевне, було б правильно, щоб наш Президкнт прочитав лекцію про нашу історію в одному з західних вузів. А десант наших найвідоміших українців (не обов’язково істориків) зробили свої лекції.

На жаль, ми маємо давати нашу відповідь на весь цей маразм Путіна.

І ще один момент: це інтервʼю, хороший привід робити Путіна смішним. бо якщо ми не зробимо його смішним (а поки ми цього не робимо), він стане серйозним. А це нам точно не потрібно.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...