Очередной "нож" в спину Путина вонзил Иран

1 минута
77,0 т.
Очередной 'нож' в спину Путина вонзил Иран

Исламская Республика предлагает европейцам заменить российскую нефть своей.

Видео дня

Иран планирует компенсировать Европе поставки нефти, от которой она избавится в декабре после вступления в силу эмбарго на импорт нефти и нефтепродуктов из России. В настоящее время Иран ведет переговоры с западными странами о возобновлении договоренности по Ядерной программе, которая позволит снять с него санкции.

Далее текст на языке оригинала.

Державна нафтова компанія Ірану NIOC насамперед намагатиметься повернути клієнтів у середземноморських країнах, таких як Греція, Італія, Іспанія та Туреччина, котрі закуповували її нафту до санкцій. Про це повідомляє Bloomberg.

У звязку з майже цілковитою ізоляцією Росії у Тегерані вбачають можливість замінити частину російської нафти для європейських НПЗ. Тим більше, що важка іранська нафта близька за якістю до російського сорту нафти Urals.

Досягнення домовленості щодо встановлення контролю за іранською ядерною програмою в обмін на зняття санкцій зараз виглядає цілком можливим, пише The Wall Street Journal із посиланням на американських, європейських та іранських чиновників. Перспективи покращилися після переговорів європейців з іранцями у Відні на початку серпня, а останніми днями вдалося зблизити позиції Ірану та США.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...