УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Антон Павлушко
Антон Павлушко
Активист, Мюнхен

Блог | Немцам с россиянами как "поделано": за поставки танков Украине не проголосовали

Немцам с россиянами как 'поделано': за поставки танков Украине не проголосовали

Немецкая зима

В очередной раз немецкие политики обгадились. Такое бывает, но у немцев в последние годы это бывает очень часто. Не смогли проголосовать в Бундестаге за поставку танков, потому что запрос шел от оппозиции и зеленых, а сама правящая коалиция, где есть те же зеленые, не очень хочет что-то поставлять.

Далее текст на языке оригинала.

Буде цікава зима. Виглядає так, що міністр економіки Хабек (зелений) взагалі мало що розуміє. До політики він писав дитячі казки та філософствував, як і всі зелені, про порятунок світу. Тема його докторської роботи наступна: "Природа літератури. Про жанрово-теоретичне обґрунтування літературної естетики."

Зрозуміло, що з такими знаннями раптом у нього мало що виходить в економіці, але виборці бачили, що обирали. Всі сподівання на теплу зиму та везіння. Якось-то воно буде.

Міністерка закордонних справ Бербок (зелена) на тижні дуже тупо відповіла про постачання танків. Тобто на словах Україну дуже гарно можна підтримувати, але в реальності доводиться зі всіма домовлятись, а "всі" проти.

Проте бувають у зелених їх улюблені теми – це атомна енергетика. Вони б могли преспокійно подовжити використання наявних реакторів та будувати нові. Це б зменшило ціну на електроенергію дуже швидко. Но ніт. Ця партія починала свою активну кар'єру у 70-80-ті боротьбою проти американських ядерних ракет та атомної енергетики. Вгадайте, кому на руку грали ці лозунги? Якщо ще згадати, що у витоків цієї партії через одного стояли колишні комуністи.

Тому я б не дуже радів тому, що німецькі зелені на словах зараз підтримують Україну. Судіть по справах. Все, що робить чи вимагає ця партія, зрештою грає на руку Кремлю-СРСР.

А ще вони були про німецької вугільної промисловості, тому німці почали закупати вугілля в росіян. Проти будівництва LNG. Проти фрекінгу і власного видобутку. Кому все це зіграло на руку? Отож.

А ще сьогодні п'ятниця. В часи зміни клімату німецька молодь знову збиралась під гаслами боротьби зі зміною клімату на збіговисько Fridays for Future – знову закликають до страйку. На вулиці вересень, вже другий тиждень, як не дощ, так +10. Але що не зробиш, щоб не вчити фізику.

А на словах можна підтримувати Україну. Залюбки розказувати про прийом біженців з України. Хоча вже почали розказувати про прийом біженців з Росії – поки що це тільки ідея, але куди ж втікати російським дезертирам, як не в Німеччину? Отож.

Німцям з росіянами як пороблено. А лівацька молодь чомусь не додає оптимізму. Мабуть треба пережити реально велику кризу, щоб мізки почали ставати на місце.

P.S. Подивитись на обличчя протестів можна під тегом #PeopleNotProfit – як завжди, вони проти капіталізму. Я просто нагадаю, що це саме капіталізм постачає Україні Хімарси та Джавеліни. Дебіли не вчать фізику чи відкривають нову компанію. Дебіли просто знову намагаються збудувати свій правильний соціалізм-комунізм, цього разу зеленою фарбою.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...