УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Дана Яровая
Дана Яровая
Волонтер, блогер

Блог | МОУ заблокировало закупку всего, что нужно армии по вооружению: прошу это немедленно исправить

МОУ заблокировало закупку всего, что нужно армии по вооружению: прошу это немедленно исправить

Тут я б мала дуже пишатися собою. Але в мене окрім істеричного сміху з биттям головою об стіну інших дій вся ця історія не викликає.

Видео дня

Ви всі пам’ятаєте, як я давила на Міністра оборони, з його " маленьким закритим клубом по інтересам" по Легпрому. Мої 6 - ти місячні конвульсії закінчились прийняттям постанови КМУ 1275 від 11.11.2022, згідно якою було переведенно закупівлю військового спорядження в нормальне русло, з переліком всього речогового забезпечення розміром на сторінку, де йдеться про труси, носки, форму, and other. Тут я б мала вийти до вас і сказати, що я таки добилась свого, а Міністр оборони таки молодець. Якби не одне але. Я б навіть сказала не " але", а ціле АЛЕ.

Так от, цією самою постановою була відмінена постанова КМУ 169 від 28.02.2022 " Про деякі питання здійснення оборонних закупівль". Усіх. Розумієте? Усіх. Це і дрони, і танки, і снаряди, і все інше, що потрібне для війни. Я не буду вам писати всі юридичні тонкощі в яких я вчора розбиралась сама, але в наслідок такої юридичноі безграмотності, тут я просто ржу у весь голос, ми вийшли по питанням закупівлі озброєння на постанову КМУ " Про здійснення закупівль в умовах карантину". Саме так, я не помилилась.

Саме на цю постанову. І так, шановні, вона в нас ще діє, бо карантин ніхто не відміняв.

Шановний прем’єр міністр Денис Шмигаль та та Міністр оборони Олексій Резніков, я як представник Легпрому дуже вдячна за нарешті вирішення питання по легкій промисловості, але я не просила блокувати закупівлю всього, що потрібне армії по озброєнню. Давайте, ви там швиденько виправите помилку, щоб не потрібно було в паблік розписувати, як вам вдалось так все феєрично розхерячити. А ви надаєте копняків виконавцям, і швиденько виправите те, що було зроблено. Цьомки

P.S. Розповсюдження цього допису не завадить.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...