Макрон и Байден хотят обмануть Путина

Макрон и Байден хотят обмануть Путина

Перед Новым годом лидеры Запада все засуетились. Временный военный баланс сил между Украиной и Россией на фронте они хотят превратить в долгую паузу и повод для переговоров или перемирия.

Видео дня

Далее текст на языке оригинала

Так, на зустрічі з президентом США Байденом французький президент Макрон заявив, що "потрібно подумати, як гарантувати безпеку Росії".

По-перше, у світі після агресії путінської Росії проти України зруйновано міжнародні регулятори типу ООН і зруйновано інститут міжнародних гарантій – ніхто нікому не вірить. Згадаймо хоча б долю Будапештських гарантій ядерної безпеки країн Заходу Україні.

По-друге, французький президент Макрон переплутав особисту гарантію президенту Росії Путіну, який розв'язав війну та безпеку Росії як країні-агресору.

Реально, Захід може гарантувати Путіну лише місце обвинуваченого в суді з військових злочинів у Гаазі, а не спокійне життя на Алтаї чи Нікарагуа.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...