Лед тронулся: Байден признал геноцид в Украине

Лед тронулся: Байден признал геноцид в Украине

Итак, Джо Байден впервые назвал войну россии против Украины геноцидом. Это очень важное заявление Президента США в контексте дальнейших шагов по созданию Международного трибунала, юридическому исследованию преступлений и определению наказания за них. Лед тронулся.

Далее текст на языке оригинала

Одна тільки заувага. Сьогодні, 13 квітня. Цього дня в 1940 році розпочався один з етапів депортації українського населення з Західної України. Тоді загалом було виселено близько 320 тисяч осіб. Те саме російські окупанти чинять сьогодні на захоплених територіях. Буквально вчора з'явилося повідомлення про те, що кремль переселяє українців з тимчасово окупованих територій до Сибіру та за Полярне коло, і вже близько 100 тисяч осіб опинилися за тисячі кілометрів від своїх домівок.

Видео дня

Тобто практика сталінських часів (а хвилі депортацій накочувалися на українців багато разів, згадана тут не поодинока) триває. Ми говоримо і доводимо світу, що геноцидом були три Голодомори, пережиті Україною в 20 столітті. Але геноцидом були і знищення мешканців Батурина після захоплення його царськими військами під проводом князя Меншикова 2 листопада 1708 року, і масові убивства українців у Харкові, Полтаві, Києві більшовицькою ордою під проводом Муравйова в 1918.

Тоді ще не існувало визначеного поняття геноциду, але геноцид московії щодо України існував. І існуватиме, доки існуватиме московія. З цього мусимо виходити, і це мусимо пояснювати західним партнерам та й співвітчизникам, які сподіваються, що московія здатна покаятися.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...