Виктор Швец
Виктор Швец
Президент Украинской фундации исследователей права, Народный депутат Украины V, VI и VII созывов

Блог | Виктор Швец: Кому нужен был взрыв на Крымском мосту – путину!

Кому нужен был взрыв на Крымском мосту – путину!

Зараз багато коментарів з приводу вибуху і пошкодження кримського мосту. Висувається багато різноманітних версій.Є вже і версія офіційної росіі , є і реакція путіна на цю надзвичайну подію. Путін вважає, що це справа українських спецслужб.

Видео дня

Ця заява, напередодні засідання ради безпеки рф, яку путін збирає, мабудь для того, щоб оголосити якісь важливі рішення, які він вже прийняв, звучить, як чергова погроза.Тобто, ми розуміємо, що вказане зібрання - це поширення колегіальної відповідальності на рішення, яке путін вже прийняв одноосібно.Що це буде за рішення, скоро дізнаємось. Не можна виключати, що буде оголошено про початок "священної війни", - це не юридична дифініція, а морально- політична, яка дуже зрозуміла російському населенню.

Можливо буде прийняте і якесь рішення про "удар возмездия" , це може мати сильний пропагандисткий ефект.А тепер декілька слів про сам вибух.Із тієї інформації, яка є у вільному обігу, можна зробити однозначний висновок, що ніяких обґрунтованих доказів про те, що цей вибух і пошкодження кримського мосту було організоване украінськими спецслужбами, немає.Ніяких юридичних доказів про участь українських спецслужб, в організації цього вибуху і пошкодженні мосту, не надав і путін.

А тому, його звинувачення України в "терористичному акті", як цю подію кваліфікував путін - є не обґрунтованими і базуються на його припущеннях.Більш обґрунтованою і переконливою є версія, що цей вибух і пошкодження кримського мосту, організувало фсб росіі, або інші спецслужби росіі з метою дискредитації путіна і усунення його від влади.

На мій погляд, вибух, або підрив, вантажноі фури був синхронізований з залізничним потягом у складі восьми цистерн з вибухонебезпечним компонентом, в той момент, коли потяг зрівнявся з вантажною фурою вже безпосередньо на мосту. Тобто, ця спецоперація була унікальна, оскільки здійснити такий логістичний розрахунок і організувати підрив вибухового пристрою величезної потужності безпосередньо на кримського мосту, необхідно було мати, що найменше, потужну і впливову агентуру, а сам вибух був синхронізований з рухом потягу і вантажної фури. Тільки в той момент, коли вони наблизились один до другого - пролунав вибух.Залишається невідомим і сам механізм підриву.

Забезпечить таку спецоперацію на особливо охороняємому об’єкті, та мати такі можливості прослідкувати трафік залізничного і автомобільного транспорту на мості - могли тільки спецслужби росіі.Крім того, необхідно встановити, яка причина вибуху і що за вибуховий був компонент і що саме спонукало руйнування і пошкодження мостового перекриття і залізничної колії. З великою повагою відношусь до українських спецслужб і пишаюся їх мужністю і героїзмом, але, вважаю, що путін безпідставно обвинувачує українські спецслужби в акті тероризму.

Повністю погоджуюсь з тією версією, що це результат роботи спецслужб росіі, який здійснений з політичною мктою і заради обґрунтування подальшоі ескалації війни проти України, яка може набути інший характер.Разом з тим, не можна виключати, що це сам путін організував підрив кримського мосту з метою підняти пропагандистку компанію і здійснити зачистку своїх супротивників, як в спецслужбах, так і серед військових і саме на них покласти відповідальність за провал війни в Україні. Адже кримський міст не був зруйнований, а лише пошкоджений і по ньому вже організований рух. Тобто, потужність підриву мосту була розрахована не на його повну руйнацію, а часткову і потрібна була путіну більше, як психологічна і патріотична мобілізація руського населення.

Тобто, путін цим зухвалим кроком намагається врятувати свою владу і підняти мілітариський угар в країні.Йому це допомогло прийти до влади, коли були вибухи житлових будинків по росіі - тепер, він сподівається, що цей терористичний акт, і тепер врятує його владу.

От і виходить, що тільки путіну був вигідний вибух на кримському мосту. Але, це путіну вже не допоможе.

Його час закінчився, крах путіна і путінської росіі - незворотній!

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...