УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Николай Томенко
Николай Томенко
Украинский политик

Блог | Как законно лишить мандатов депутатов-слуг Путина из запрещенной ОПЗЖ?

Как законно лишить мандатов депутатов-слуг Путина из запрещенной ОПЗЖ?

Здесь руководители Верховной Рады по провластной партии-коалиции, которые еще несколько лет назад издевались над действующей Конституцией и планировали внести 465 изменений в ее 161 статью, разъяснили, что Конституция Украины запрещает лишать мандатов НАРОДНЫХ ДЕПУТАТОВ-слуг Путина из запрещенной ОПЗЖ?

Видео дня

Далее текст на языке оригинала

Мовляв за більш як 9 місяців повномасштабної війни російської орди вбивць, ґвалтівників і мародерів терористичного режиму військового злочинця Путіна та за 76 днів після остаточної заборони ОПЗЖ, як антиукраїнської партії ЗРАДНИКІВ-КОЛАБОРАНТІВ, ВР не має ПРАВОВИХ підстав для дострокового припинення повноважень АНТИНАРОДНИХ депутатів із партії Медведчука-Путіна. А для посилення своєї наукової правоти академік Академії правових наук Стефанчук наводить цілу 81 статтю Основного Закону, яку вивчають всі студенти-першокурсники в рамках курсу "Конституційне право України".

Отож, вкотре поясню, що Конституція нашої Держави не заважає очищенню вищого законодавчого органа від колаборантів. Тепер популярно про те, як треба діяти для дострокового припинення повноважень народного депутата:- згідно п.2 статті 81 в разі "набрання законної сили обвинувальним вироком щодо нього".

Невже влада не могла притягти до відповідальності тих депутатів, які згідно статті 111-1 Кримінального кодексу діяли як колаборанти-зрадники "публічно заперечуючи здійснення збройної агресії проти України"; – згідно п.3 статті 81 в разі "визнання судом …безвісно відсутнім".

Для використання цієї норми достатньо було спочатку внести зміни до Цивільно-процесуального кодексу, який визначає умовою для визнання фізичної особи безвісно відсутньою термін один рік. Справедливо було б для народних депутатів та посадових осіб в умовах воєнного стану зафіксувати термін у 6 місяців. Тоді, щонайменше, 10 депутатів, які втекли закордон напередодні 24 лютого, і вже більш як 9 місяців "безвісно відсутні", вже давно втратили б свій депутатський імунітет.- згідно п.4 статті в разі "припинення його громадянства або виїзду на постійне проживання за межі України".Ця конституцйна норма дає всі можливості нарешті внести зміни до Закону про громадянство України щодо можливості "припинення громадянства народних депутатів та посадових осіб, які мають громадянство інших країн" або є "платниками податків в інших країнах". Повірте, це б конституційно підчистило ВР не на одного депутата.

Тож як бачимо, Конституція не винна, що очільники ВР і владна команда, які прикриваючись Основним Законом, узгодили бізнесово-прагматичний договірняк з депутатами із партії Медведчука-Путіна. Між іншим побоювання, що замість депутатів-списочників із ОПЗЖ, зайдуть інші депутати марні. Для цього достатньо уточнити норми Виборчого кодексу, за якими список кандидатів в депутати від ЗАБОРОНЕНОЇ в судовому порядку партії визнається нечинним.

Підсумовуючи, нагадаю народну політичну мудрість: очистити ВР від депутатів-зрадників просто - було б бажання!

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...