Эрдоган становится все смелее: Турция бросает вызов России

1 минута
48,5 т.
Турция продолжит выполнять 'зерновые соглашения' и без России

Міністр оборони Туреччини Халусі Акар заявив, що українське збіжжя вивозитиметься з України на кораблях під турецьким прапором… І, мовляв, тільки спробуйте потопити бодай один зерновоз.

Видео дня

Вчора я писав, що Ердоган та Сі Цзіньпін налаштовані швидко поставити Путіна на місце у зерновій угоді… Та я однак здивований, що Туреччина поводиться настільки прямолінійно. "Проблем немає у заході туди кораблів під турецьким прапором. Вони продовжуватимуть заходити", - заявив міністр оборони Туреччини, ніби й не помітивши, скільки разів Путін та його челядь топали ніжками з цього приводу, "виходили", "призупиняли" свою участь у зерновому коридорі, кривлячи при цьому ображені писки.

Важливо: заява Туреччини прозвучала не з вуст МЗС, а від Міноборони, що має чіткий меседж – Анкара готова застосувати силу, якщо знадобиться. Фактично, це ультиматум Росії. З Путіним почали говорити тією ж мовою, що й він говорить зі світом.

Цікаво буде подивитися на реакцію росіян. Тут питання не у зерні зовсім. Туреччина не просто посилюється як регіональний гравець, а відкрито кидає виклик Росії у Чорноморському регіоні, у Закавказзі й взагалі у так званому "тюркському світі". Азербайджан, Казахстан і Туркменістан вже орієнтуються не на Москву, а на Анкару. Лідери цих країн на спільних зустрічах тримаються Ердогана та ігнорують Путіна. Туреччина хоче стати хабом для постачання енергоресурсів з Азії до Європи.

Словом, Ердоган не гребує нічим, що вилітає з кволих політичних "рученят" Путіна. І з кожним днем стає дедалі сміливішим.

Підписуйтесь на "Орестократію (https://t.me/orestokratiia)", наблизимо нашу перемогу разом.