"Долой РФ с ООН!": Украина перешла в наступление на всех фронтах

'Долой РФ с ООН!': Украина перешла в наступление на всех фронтах

Август 2022 отличился несколькими важными событиями.

Видео дня

Вооруженные силы Украины перешли в контрнаступление и постепенно освобождают оккупированные территории. Тысяча трехсот километровый российско-украинский фронт начал двигаться в направлении государственной границы Украины.

Европейский Союз приостановил действие соглашения с россией, которое упрощало выдачу виз. Наступает коллективная ответственность избирателей путина за преступления россии против Украины.

Постоянное представительство Украины при ООН направило в адрес Секретариата ООН ноту с просьбой предоставить копии документов, подтверждающих членство России в ООН. МИД Украины официально начал процесс изгнания россии из ООН.

Далее текст на языке оригинала.

Звісно, не всі ці події одного порядку. Але вони яскраво свідчать про те, що Україна перейшла у наступ на всіх фронтах.

Пропагандисти росії, вже почали готувати аудиторію до новин про викриття власного фіктивного членства в ООН.

Головний кремлівський рупор соловйов у своїх ефірах називає Генерального секретаря ООН Антоніу Гутерреша людиною, яка прикидається керівником ООН.

Все частіше лунає слово "війна", хоча пересічний росіянин, називаючи так звану "сво" війною, досі отримує штраф або ув’язнюється.

Це свідчить про те, що путін готується до різних варіантів перебігу подій. Досвід останніх півроку підказує диктатору, що не варто чекати на легкі перемоги. Але росія не припиняє спроби легалізувати власні військові досягнення по захопленню території України, використовуючи міжнародні інституції.

Україні не варто недооцінювати дії ворога у цьому напрямку.

Обидва "північні потоки" продемонстрували нам методи, якими діє кремль, коли має можливість впливати на західних політиків та чиновників.

У росії, окрім ядерної зброї, в арсеналі ще залишились такі інструменти, як шантаж, підкуп, погрози.

Протягом двадцяти років свого правління, за думкою західних експертів, путін корумпував більшість чиновників і партійних бонзів Європи.

І хоча риторика європейських лідерів суттєво змінилась, стала чіткішою у формулюванні загроз, які несе світу росія, для України залишається актуальним завдання – викинути агресора звід усіх впливових міжнародних організацій.

До серпня 2022 року, світ безмовно споглядав, як росія реалізує свої загарбницькі плани, використовуючи трибуну ООН та місце постійного члена Ради Безпеки ООН.

Стільки брехні та відвертого блюзнірства над Статутом ООН, яке продемонстрував агресор під час війни з Україною, не відбувалось ніколи.

росія не тільки порушила Статут ООН, розв’язавши загарбницьку війну в Європі, але і нахабно проігнорувала Резолюції Генеральної асамблеї ООН, яка напряму засуджує вторгнення росії в Україну та вимагає від рф негайно вивести війська з української території.

Насправді, ООН мав би давно позбавитись росії. Чому цього досі не зроблено – велике питання.

У червні 2022 Ініціативною групою ГО "Громадський Хаб", на сайті change.org, була опублікована петиція "Геть рф із ООН!", яку вже підтримало більш як сімдесят вісім тисяч людей по всьому світу.

У тексті петиції, зокрема, стверджується, що "З нинішнім членством в ООН Росія не є ні частиною Ради Безпеки, ані членом ООН, адже не пройшла процедуру вступу в ООН, згідно зі статтею 4 Статуту ООН. Відповідно до статті 23 Статуту ООН, Росія не є постійним членом Ради Безпеки ООН! У нинішньому Статуті ООН сказано, що Радянський Союз ще існує, а Росія взагалі не згадується".

Петиція стала підґрунтям, для звернення Ініціативної групи ГО "Громадський Хаб" до голови Антикорупційного Комітету Верховної Ради, з проханням – встановити обставини ігнорування чиновниками МЗС України факту безпідставного членства російської федерації в ООН, та пропозицією – спонукати українських дипломатів розпочати процес встановлення обставин, за яких російська федерація потрапила до списку країн-членів ООН та постійних членів Ради Безпеки ООН.

Саме наслідком цього запиту стала нота Постійного представництва України при ООН, на адресу Секретаріату ООН, з проханням надати копії документів, що підтверджують членство росії в ООН.

Адже виявилось, що у фондах Галузевого державного архіву дипломатичної служби відсутні документи, які б засвідчували дотримання процедури набуття російською федерацією членства в Організації Об’єднаних Націй (ООН) та в Раді Безпеки (РБ) ООН, а також статусу "продовжувача" срср в ООН і РБ ООН.

Перший крок, на шляху позбавлення росії незаконного членства в ООН, зроблено.

Вісім років в Європі йде війна, гинуть десятки тисяч людей, руйнуються міста, окупується територія незалежної держави, а рішення Ради Безпеки ООН про відновлення миру в Україні досі немає.

Поки писались ці рядки, міністр закордонних справ росії лавров, заговорив про утиски прав російськомовних у Молдові та пообіцяв "захистити" і їх.

Це означає, що кремль готується розв’язати ще одну криваву війну у Європі.

Доки весь світ не об’єднається і не дасть гідну відповідь агресору, він не відступить від своїх загарбницьких планів.

Є надія, що ООН без росії, нарешті, не тільки буде приймати Резолюції та висловлювати занепокоєння, а виконає всі покладені на неї функції по збереженню миру, використовуючи збройні сили держав-членів Організації Об'єднаних Націй, які за Статутом покликані забезпечувати заходи воєнного характеру у таких випадках, й такі заходи варто вживати негайно.

Доєднуйтесь до підписання Петиції "Геть рф з ООН!"

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...