Даже друзья России восхищаются ВСУ: мы никогда не сдадимся

1 минута
42,2 т.
Даже друзья России восхищаются ВСУ: мы никогда не сдадимся

"Вітання щодо Херсона! Ти з першого дня сказав "ми переможемо". Ніколи не здавайся. Дякую тобі за ці емоції та твоє натхнення, друже"

Видео дня

Таке повідомлення я отримав тут, у далекій Камбоджі від одного європейського міністра. Ще декілька подібних повідомлень прийшло від колег з інших країн.

На саміті АСЕАН сьогодні вже пройшла половина робочого дня і скажу вам з-за лаштунків, що навіть ті азійські країни, хто публічно говорить про те, що Росія, і Україна для них друзі, навіть ті, хто використовують війну, щоб нажитися на ній, дивуються Україні і захоплюються ЗСУ.

Я вітаю Херсон вдома. Ми ніколи не здамося. Ми переможемо. А наразі продовжуємо свою дипломатичну роботу - більше зброї для ЗСУ, більше санкцій і проблем для Росії на світовій арені, більше допомоги від світу Україні в її боротьбі.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...