Байдена не услышала власть? Но США из помощи лишь предложили эвакуироваться Зеленскому

1 минута
36,2 т.
Байдена не услышала власть? Но США из помощи лишь предложили эвакуироваться Зеленскому

Слова Байдена про те, що українська влада "не чула попередження" потребують уточнення. Зокрема, а що ж пропонували робити партнери нашій владі? А пропонували вони вищому політичному керівництву евакуюватися з України, аби уникнути захоплення або вбивства російськими військовими. Ну а самим українцям - готуватися до партизанської війни, адже завершення організованого опору агресору за кілька днів видавалося американським аналітикам очевидним результатом вторгнення орд бункреного діда.

Видео дня

Саме про це, зокрема, йшлося у відомій усім публікації The Washington Post від 26 лютого.

Думаю, не треба пояснювати, до яких наслідків призвели б дії саме за пропонованим американцями сценарієм.

Про постачання серйозної зброї та про повноцінні санкції проти агресора до 24 лютого мова не йшла. Були лише непевні погрози.

Роззброєння України згідно до вимог (і під керівництвом США) від 1991 року, фактичне ембарго заходу на постачання серйозних озброєнь в Україну (і за ринкову ціну теж) після 2014 року - це теж частина нашої історії.

На даний момент, коли перед Україною стоїть завдання виживання, розпочати треба із виправлень помилок минулого. Не лише з боку самої України, але й з боку союзників України. Найпростіший шлях - це нарощування поставок серйозного наступального озброєння, про що говорять щоденно представники України. Будь-яких озброєнь, що можуть допомогти вбивати якомога більше окупантів, аби агресія припинилася, і якомога швидше. Це ті розмови, які можна і треба вести зараз у діалозі між Україною та Заходом. Тим більше, що уже відпрацьовано формат, як це робити (від "формату Рамштайн" і до закону про Ленд-ліз).

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...