УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Звільнення Табачника - кінець дружби Києва та Москви - експерт

300
Звільнення Табачника - кінець дружби Києва та Москви - експерт

Звільнення Дмитра Табачника з посади міністра засвідчить про остаточне закінчення дружби між Києвом та Москвою. Про це заявив політтехнолог, член Експертної ради Інституту соціальних технологій "Соціополіс" Ярослав Макітра, коментуючи слова глави Адміністрації Президента Сергія Льовочкіна про підготовку звільнення керівника міністерства освіти, науки, молоді та спорту.

Видео дня

"Табачник із самого початку своєю діяльністю засвідчував відданість тим, хто лобіював його призначення – Москві. Це було очевидним і без останньої обмовки українського міністра про "нас Росію". Проте Янукович давав повний карт-бланш діяльності Табачнику. Аж поки не почалося загострення відносин із Кремлем", - відзначив експерт.

Ярослав Макітра прогнозує ще ряд звільнень проросійських чиновників, як в Уряді Азарова, так і на інших посадах.

"Все йде до того, що уже найближчим часом ми знову втягнемося в торговельну та газову "війни" із Росією. Очевидно, що після Харківських угод по Севастополю, вигідних для Росії, теплі стосунки Кремля та Банкової пішли на спад. Особливо це стало помітним після контраверсійної позиції влади щодо україно-російських газових угод", - резюмував політтехнолог.

Прес-служба ІСТ "Соціополіс"