УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Знахабнілі водії маршруток не зважають на пасажирів

Знахабнілі водії маршруток не зважають на пасажирів

Неприємний інцидент виник у столичній маршрутці № 150, яка курсує від Троєщини до Індустріального мосту, сьогодні, 19 травня, о 15.30. Коли пасажирка сіла у маршрутку, водій почав на неї голосно і нервово кричати, з'ясовуючи свої застарілі образи. Але це було лише початком конфлікту.

На одній із зупинок водія маршрутки голосно попросили зупинитися. Проте водій зумисно повністю проігнорував вимогу пасажира. Проїхавши зайві 4-5 кілометрів, він зупинився зі словами: "А тепер можете виходити!"

Пасажири почали обурюватися і попросили водія назвати своє прізвище та показати маршрутний лист, що відповідає юридичним нормам та правм споживачів. Проте водій категорично відмовився це робити. Обурені пасажири, які поспішали на роботу, простояли у маршрутці близько 20 хвилин. Весь цей час водій голосно лаявся і не зважав на вимоги пасажирів. Взагалі, він поводив себе досить неадекватно.

Потім водій різко зрушив з місця, незважаючи на те, що у відчинених дверях стояла пасажирка. Жінка ледь не випала із транспортного засобу. Пасажири спробували вгамувати оскаженілого водія. Проте він ще декілька разів різко зрушував з місця.

Позаду маршрутки різко загальмували і засигналили відразу декілька машин. Лише дивом не сталося транспортної пригоди, і ніхто не постраждав. Проте півгодини дорогоцінного часу і нервів людей було потрачено.