УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Янукович: в Україні буде застосована шокова терапія

222
Янукович: в Україні буде застосована шокова терапія

Президент України Віктор Янукович заявляє, що в Україні буде застосована шокова терапія при проведенні реформ. Про це він сказав в інтерв'ю газеті "Правда" (Словаччина).

На запитання, чи готовий він навіть пожертвувати втратою популярності заради змін на краще у майбутньому, Янукович підкреслив: "Я ніколи не піду на те, щоб обманювати людей. Я завжди їм кажу правду. Це мій принцип, якому я ніколи не зраджував". За його словами, "модернізація країни, підвищення економічного рівня і, тим самим, покращення життя людей - це саме та програма, з якою я вступив у передвиборчу боротьбу". Він додав, що "країна була хвора" і "необхідне було лікування".

Янукович зазначив: "У мене не було вибору. Мені довелося лікувати ефективно, і отже, тільки хірургічним методом. Він неприємний і супроводжується болем. Але, з іншого боку, це ефективна процедура". За його словами, мета розпочатих реформ - розвиток сучасної європейської демократичної країни, яка також стане високорозвиненою і конкурентоспроможною.

На запитання про бюрократію, яка перешкоджає реформам, Президент зазначив, що "проблема нездатних або некомпетентних чиновників існує у кожній країні". За його словами, "подолати цю проблему можна на виборах". Янукович підкреслив: "Усе моє попереднє життя було боротьбою. Я вже звик до цього. Для мене головне: боротьба повинна бути у межах правил".