newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Янукович: у 2011 році соціальні стандарти повинні бути підвищені

228
Янукович: у 2011 році соціальні стандарти повинні бути підвищені

Вже в поточному році соціальні стандарти в нашій державі повинні бути підвищені, і це має бути забезпечено відповідними фінансовими ресурсами. На цьому наголосив Президент України Віктор Янукович у своєму виступі на засіданні керуючої ради Комітету з економічних реформ, повідомляє прес-служба глави держави.

Видео дня

За словами Президента, першочерговим завданням в цьому напрямку є прискорення дерегуляції. Глава держави упевнений, що регуляторна реформа здатна суттєво оживити економіку, збільшити обсяги інвестицій та ВВП.

Янукович підкреслив, що за умови її якісної реалізації вже у наступному році можемо розраховувати на вагомий ефект - додаткове зростання ВВП на 2% у порівнянні з минулим роком, збільшення бюджетних надходжень щонайменше на 6 млрд грн.

"Протягом 2010 р. нами було багато зроблено у напрямку дерегуляції. Однак досягнуті успіхи були б більш вагомими та переконливими, якби реформи були глибшими, а їх здійснення відбувалося більш швидкими темпами", - зазначив Янукович.

"Змушений констатувати, що на сьогодні по окремих напрямках рух уповільнився. Маю на увазі реформування дозвільної системи, сфери технічного регулювання та спрощення реєстрації підприємств. Безумовно, цей напрямок нам треба підсилити - цього чекають інвестори. Адже ми їм пообіцяли це зробити", - додав Президент.

"Ми всі добре розуміємо, що для подальшого розвитку економіки необхідні додаткові фінансові ресурси, а саме головне - люди мають відчувати, що поліпшення фінансово-економічної ситуації відбувається не лише в макроекономічних звітах", - наголосив Янукович.

Питання, які будуть розглядатися на сьогоднішньому засіданні, зазначив Янукович, є нагальними. "Адже розширення ресурсної бази формування державних фінансів, ефективність їх використання та знаходження додаткових резервів лежать в основі тих завдань, які ми ставимо при формуванні нашої економіки", - наголосив Президент.