Всеукраїнська студрада переклала вину за студентські квитки з Табачника на ректорів вишів

558
Всеукраїнська студрада переклала вину за студентські квитки з Табачника на ректорів вишів

Голова Всеукраїнської студентської ради заявляє, що у тому, що студенти деяких вишів не отримали належних документів, винні ректори цих навчальних закладів.

Станом на сьогодні, 13 вересня, 75% першокурсників вже отримали студентські квитки. Про це повідомили у Всеукраїнській студентській раді.

"Майже 130 тисяч студентських квитків на сьогодні видано", – наголосила очільниця Всеукраїнської студентської ради Анастасія Сабова.

Як зазначила голова Ради, проблема невидачі студентських квитків стосується лише тих вищих навчальних закладів, які не подали заявку та всю необхідну інформацію для їх виготовлення.

За словами студентського лідера, досі не подана заявка Львівського національного університету імені Івана Франка, Києво-Могилянської академії, Національного медичного університету імені О. Богомольця, Одеського державного аграрного університету, Львівської академії мистецтв, Академії митної служби України та низки інших вишів.

"Це вищі навчальні заклади різного підпорядкування – МОЗу, Мінкульту і Міносвіти тощо. Тому звинувачувати тільки одне Міністерство просто нелогічно. Крім того, згідно з наказом МОН щодо порядку видачі студентських квитків, персональну відповідальність за вчасність отримання квитка та правильність даних у ньому несе ректор", – зазначила Анастасія Сабова.

Источник:zik.ua
Дмитрий Табачник