newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

ВР планує розглянути пропозицію про скасування пенсійної реформи

369
ВР планує розглянути пропозицію про скасування пенсійної реформи

Верховна Рада може розглянути 6 вересня після урочистого відкриття дев'ятої сесії проект постанови про скасування закону про пенсійну реформу. Про це на брифінгу після Погоджувальної ради керівників парламентських комітетів і фракцій повідомив голова ВР Володимир Литвин.

Видео дня

"6 вересня Верховна Рада розгляне 2 питання, які стосуються пенсійної реформи. Перше - це постанова щодо скасування ухваленого рішення. Якщо воно не буде ухвалено, тоді ми перейдемо до розгляду пропозицій і уточнень закону згідно зі статтею 131 регламенту", - зазначив спікер.

Голова ВР уточнив, що закон про пенсійну реформу необхідно привести у відповідність із чинним законодавством України, внести до нього ряд уточнень. Перше, за його словами, стосується статусу Пенсійного фонду. "Зараз Пенсійний фонд - це центральний орган виконавчої влади, а в ухваленому раніше законі записано, що це фінансовий інститут", - зауважив Литвин. Потрібно також уточнити дату набуття пенсійною реформою чинності, а також вік виходу державних службовців на пенсію. Окрім того, ключовим питанням має стати визначення року, який ляже в основу для нарахування пенсій. "На сьогодні існує дві пропозиції: 2009 рік або з 2006 по 2008 роки", - додав він. При цьому спікер наголосив, що кожне з уточнень закону про пенсію реформу голосуватиметься окремо. А тому переголосовувати закон в цілому не доведеться.