newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Від операцій з нерухомістю у 2011 році до бюджету надійшло удвічі більше податків

426
Від операцій з нерухомістю у 2011 році до бюджету надійшло удвічі більше податків

Податкова віддача від операцій з нерухомістю у 2011 році зросла майже вдвічі. Про це заявив заступник голови Державної податкової служби Олександр Клименко під час оперативної наради 25 серпня, повідомляє агентство "ЛІГАБізнесІнформ".

"Підприємства, зайняті в цій сфері, перерахували до бюджету на 8,9 млрд гривень. Більше, ніж у минулому році", – зазначив Клименко. Також серед "рекордсменів" – підприємства видобувної промисловості, які збільшили сплату податків і зборів на 7,9 млрд гривень, або в 1,8 разу.

Таким же є показник зростання платежів від галузі оптової та роздрібної торгівлі. Бюджет додатково отримав 6,7 млрд гривень. У півтора рази зросли надходження від будівельників (на 1,1 млрд гривень), а також від підприємств, які займаються виробництвом газу, води та електроенергії – на 3,2 млрд гривень.

Заступник голови ДПСУ пояснює таку динаміку впровадженням нових методів боротьби із тіньовою економікою та ухиленням від оподаткування. Усього з початку 2011 року до державного бюджету надійшло 107,2 млрд гривень, що перевищує показники 2010 року на 38,8 млрд гривень, або в 1,6 разу.