УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Уряд забезпечить інвалідів війни житлом

393
Уряд забезпечить інвалідів війни житлом

Кабінет Міністрів України схвалив постанову "Про внесення зміни до пункту 3 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення житлом інвалідів Великої Вітчизняної війни I групи, які протягом тривалого строку перебувають у черзі на отримання житла". Про це повідомили у прес-службі КМУ.

Видео дня

Проект постанови розроблено за ініціативою Мінрегіону з метою забезпечення житлом інвалідів Великої Вітчизняної війни I групи, які потребують поліпшення житлових умов та ефективного використання коштів, передбачених Міністерству на зазначені цілі відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28.03.2011 р. №334 "Деякі питання використання у 2011 році державних капітальних видатків".

Постанова передбачає внесення зміни до пункту 3 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення житлом інвалідів Великої Вітчизняної війни I групи, які протягом тривалого строку перебувають у черзі на отримання житла, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 квітня 2011 р. № 437 (Офіційний вісник України, 2011 р., № 30, ст. 1312), замінивши цифри і слова “1 січня 2010 р.” цифрами і словами “1 січня 2011 р.”. За інформацією головного розробника проекту нормативно-правого акту, його реалізація не потребує додаткових витрат з державного бюджету.