УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Уряд Німеччини наполягає на лікуванні Тимошенко

228
Уряд Німеччини наполягає на лікуванні Тимошенко

Уряд Німеччини занепокоєний станом здоров'я екс-прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко. Офіційний Берлін наполягає на лікуванні української опозиціонерки та наданні дозволу європейським політикам відвідувати її у СІЗО. "Представники Євросоюзу мають отримати дозвіл української влади відвідувати Юлію Тимошенко та інших опозиціонерів, які утримуються під вартою", - наголосив держміністр німецького МЗС Вернер Гойєр у заяві для преси в ФРН. "Необхідність медичного лікування Тимошенко не має підлягати сумнівам", - додав Гойєр.

Видео дня

Він зазначив, що німецький уряд продовжує "уважно слідкувати" за ходом судових процесів проти українських опозиційних політиків. "Нові кримінальні справи проти Тимошенко лише підтверджують підозри щодо політично мотивованого правосуддя", - заявив держміністр.

Німецьке МЗС закликало Україну до проведення "чесних" судових процесів, що спираються на принципи правової держави. "Дотримання демократії та принципів правової держави є визначальним критерієм для поглиблення відносин між Україною та ЄС", - підкреслив Гойєр.