УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Янукович: нова справа проти Тимошенко, можливо, не потрапить до суду

177
Янукович: нова справа проти Тимошенко, можливо, не потрапить до суду

Президент Віктор Янукович не прогнозує, чи дійдуть до суду кримінальні справи, які наразі розслідуються стосовно екс-прем’єра Юлії Тимошенко. Коментуючи підсумки тристоронньої зустрічі з Президентом Польщі Броніславом Коморовським і федеральним Президентом Німеччини Крістіаном Вульфом у вівторок у Вроцлаві, Янукович сказав, що сторони торкнулися "цього гострого питання".

Видео дня

За словами українського Президента, він поінформував своїх колег про те, що "газова справа" буде ще розглядатися апеляційним судом. Він також зазначив, що розслідуються "інші напрями діяльності Юлії Тимошенко". "Безумовно, слідство, правоохоронні органи мають на них дати відповідь. Залежно від того, як вони будуть розслідуватися. Таке і буде прийнято рішення. Можливо, вони потраплять до суду, можливо, не потраплять", — сказав Янукович.

За словами Януковича, влада дізнається про розслідування цих справ тільки зі ЗМІ. Глава держави підкреслив, що влада не втручається у діяльність правоохоронних і судових органів. "Крім того, що є в ЗМІ, ми не знаємо нічого і не втручаємося в слідство", — підкреслив він.