УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Українців можуть посадити за грати на п'ять діб без арешту

420
Українців можуть посадити за грати на п'ять діб без арешту

Українців зможуть посадити за грати на п'ять діб без арешту. Про це в інтерв'ю газеті "Сегодня" заявив радник Президента, керівник головного управління з питань судоустрою Адміністрації Президента Андрій Портнов.

Видео дня

"У проекті нового Кримінально-процесуального кодексу сказано, що затримання людини можливе на термін до трьох діб, суд може продовжити до п'яти діб", - розповів Портнов.

"Експерти рекомендували нам розписати докладно, як у ці два дні, між п'ятою і третьою добою, здійснюватиметься змагальність процесу, чи не буде тут у прокурора більше прав, ніж у адвоката. Це дійсно заслуговує на увагу, і ми це врахуємо. Тобто допишемо у КПК кілька абзаців, де чітко буде сказано про права та обов'язки сторін саме у ці дві доби", - заявив чиновник.

Як повідомлялось, 8 листопада Президент України Віктор Янукович заявив, що найближчим часом парламент зможе розглянути і прийняти новий Кримінально-процесуальний кодекс. 1 листопада голова Адміністрації Президента України Сергій Льовочкін заявив, що кодекс переданий на експертизу до Ради Європи.