Україна потребує рішучої підтримки ЄС - Наливайченко

379
Україна потребує рішучої підтримки ЄС - Наливайченко

Голова політради партія "Наша Україна" Валентин Наливайченко напередодні засідання комітету з питань закордонних справ Європарламенту для розгляду "українського питання" звернувся до депутатів Європарламенту із закликом не відступати від укладення угод з Україною. Про це повідомили у прес-службі "Нашої України".

"Сьогодні Україна потребує рішучої підтримки ЄС для недопущення скочування до пострадянського авторитаризму та агресивного тиску Росії. Я закликаю депутатів Європарламенту не відступати від підтримки укладення запланованих угод з Україною через недемократичні прояви у внутрішній політиці теперішньої української влади", - зазначив Наливайченко.

Політик переконаний, що теперішні виклики тимчасові і не повинні ставити під сумнів стратегічного європейського вибору українського народу. Для України інтеграція до Європейського Союзу є шляхом до утвердження демократичних стандартів національного розвитку.

"Підписання угод про асоціацію, а також про зону вільної торгівлі з ЄС до кінця цього року матиме важливий позитивний вплив на внутрішній розвиток України та політику нинішньої української влади", - наголосив голова політради "Нашої України".

"Вступивши в реальні інтеграційні процеси з ЄС, українська влада буде змушена рахуватись з європейськими демократичними правилами. Зі свого боку, європейські партнери отримають широкі можливості для підтримки демократизації українського політичного та економічного життя", - підкреслив Наливайченко.

Політолог Тарас Березовець висловив думку, що ЄС не блокуватиме укладання угод з Україною та що грудень із великою ймовірністю можна вважати датою, коли угода про Асоціацію України з ЄС буде підписана.

Источник:УНН
Валентин Наливайченко