newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Томенко: для захисту громадян необхідно змінити бюджет

234
Томенко: для захисту громадян необхідно змінити бюджет

Наступного пленарного тижня опозиція вимагатиме внести зміни до бюджету для підтримки соціально незахищених громадян. Про це заявив заступник Голови Верховної Ради України Микола Томенко.

Видео дня

Згідно з повідомленням прес-служби віце-спікера, він назвав цілком очевидним, що зростання цін, перш за все, на продукти харчування, підвищення тарифів і висока інфляція — це причини, які мають спонукати не лише опозицію вимагати, а й владу всіляко підтримати малозахищених громадян у цей період.

"Очевидно, що за результатами приватизації "Укртелекому“, який був власністю Української держави, а значить всього українського народу, необхідно направити кошти передовсім на підтримку найменш захищених верств громадян", — упевнений Микола Томенко.

"Очевидно, що вже з 1 квітня необхідно підвищити заробітні плати, зокрема вчителям, та підвищити мінімальні пенсії", — підкреслив він.

Тому, за словами віце-спікера, опозиція вже наступного пленарного тижня вимагатиме внести зміни до бюджету з метою захисту соціально незахищених громадян.