УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Тема реформ буде ключовою у новому політичному сезоні - експерти

297
Тема реформ буде ключовою у новому політичному сезоні - експерти

Однією з ключових тем нового політичного сезону буде "продавлювання" насамперед соціальних реформ. Таку думку висловив директор Київського центру політичних досліджень і конфліктології Михайло Погребинський. "Тема "продавлювання" насамперед соціальних реформ, а також пояснення суспільству, що без цього жити не можна, буде ключовою у наступному політичному сезоні", - сказав він.

Видео дня

За словами експерта, реформи, яким було дано старт у минулому сезоні, є критично важливою темою, однак досі немає відповіді, чи хоче влада їх завершувати. "Незрозуміло, що відбувається з пенсійною реформою, з реформою охорони здоров'я. Єдине, що мені зрозуміло - відкласти реформи неможливо, все одно доведеться їх проводити", - підкреслив Погребинський.

Він зазначив, що у зв'язку з нездійсненням реформ у команді Президента можлива "серйозна криза аж до масштабних кадрових змін". На думку експерта, без їх реалізації друга хвиля світової фінансової кризи вкрай болісно зачепить Україну, а відтак не залишить Януковичу шансів на наступний президентський термін. "Мені здається, що є люди, які готові Президентові це пояснити", - зазначив Погребинський.

Керівник соціологічної служби "Український барометр" Віктор Небоженко у своєму виступі звернув увагу на тенденцію до формалізації реформ. "Вони й надалі проголошуватимуться, проводитимуться великі прес-конференції, відкриватимуться якісь проекти, але самі реформи реально вже нікого, мені здається, не цікавлять, тому що за них треба відповідати", - зауважив він.