УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Телебачення Кореї показало сорок, які "оплакують" Кім Чен Іра. Відео

369
Телебачення Кореї показало сорок, які 'оплакують' Кім Чен Іра. Відео

Державне телебачення Північної Кореї показало сюжет про сорок, які "оплакують" померлого 17 грудня "великого керівника" КНДР Кім Чен Іра. Репортаж про птахів в жалобі опублікувала газета The Daily Telegraph.

Видео дня

У сюжеті показано, як кілька сорок, нахохлившись, майже нерухомо сидять на дереві неподалік від меморіалу пам'яті батька Кім Чен Іра, засновника північнокорейської держави Кім Ір Сену в провінції Пхенан-Пукто. За словами місцевих жителів, птахи прилетіли до пам'ятника 18 грудня, на наступний день після смерті лідера КНДР.

Мешканці населеного пункту, де розташоване облюбоване "скорботними" сороками дерево, вважають, що птахи поділяють їх траур з нагоди смерті лідера нації. Один з корейців заявив, що ніколи не бачив нічого подібного. "Це означає, що природа, як і люди по всьому світу, не можуть забути нашого дорогого лідера", - йдеться в репортажі.

Нагадаємо, Кім Чен Ір помер у віці 69 років від серцевого нападу. Офіційно причиною смерті північнокорейського лідера було названо розумовий і фізичний перенапруги. В даний час його тіло знаходиться в мавзолеї, а похорон Кім Чен Іра призначені на 28 грудня.