УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Середній та дрібний товаровиробник під загрозою знищення - експерт

402
Середній та дрібний товаровиробник під загрозою знищення - експерт

У зв’язку з нормами нового земельного законодавства, які передбачають право викупу землі, середній та дрібний товаровиробники опинились під загрозою знищення. Про це сказав почесний президент асоціації фермерів та землевласників Іван Томич. За словами Томича, у зв’язку з нормами нового земельного законодавства, які передбачають право викупу землі маже 100% фермерських господарств, які отримали землі у користування, будуть під загрозою втратити ці землі.

Томич зазначив, що фермери однозначно не зможуть придбати землі, які вони мають в оренді та інші, які складають землі консолідованого користування фермерських господарств, у відсутності фінансово-кредитної системи, відсутності обігових коштів і коштів на найнеобхідніше для виробництва. Відповідно, за його словами, ці землі скупують ті, хто має капітал.

"Тому середній та дрібний товаровиробник під загрозою знищення у найближчі два роки. Це означає, що той маленький осередок сільської місцевості, який утримує сьогодні сільський регіон, буде зруйнований. Це загибель долі нашого українського села", - зазначив експерт.