УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Потрібно створити ідеальну модель розвитку економіки - регіонал

345
Потрібно створити ідеальну модель розвитку економіки - регіонал

Населення України не вірить жодній особі, яка керує країною. Тому для того, щоб влада краще працювала, потрібно лише створити ідеальну модель економічного розвитку. Про це сказав "регіонал" Владислав Лук'янов, коментуючи результати соціологічних опитувань про те, що українці не довіряють ні владі ні опозиції.

Зниження рівня популярності влади політик пояснює тим, що українці хочуть швидких результатів роботи влади, а на це складно розраховувати. "Ми мусимо більш ретельно підійти до опрацювання бюджету на наступний 2012 рік. І над цим урядова команда вже працює. Працює досить ретельно, і є пропозиції. Але є різні думки, є різні підходи. Є одна стратегічна лінія, яку нам нав'язує МВФ, враховуючи ті заборгованості, які минула команда накопичила", - підкреслив парламентар, додавши, що прем'єр Микола Азаров лікує українську економіку

За його словами, МВФ перш за все вимагає від України скорочення соціальних видатків та підвищення тарифів на комунальні послуги для населення. "Такі жорсткі кроки ми не бажаємо приймати, і ми ведемо перемови для того, щоб уникнути їх", - зауважив політик. "Є інша модель розвитку економіки. Це пришвидшення зростання ВВП, але ми знаємо, що завжди ціною зростання, більш стрімкого піднесення економіки є підвищення інфляційного очікування ризикуючи інфляційними очікуваннями," – додав Лук'янов.